צילומי הריון – תמונות וזיכרונות

היי, את בדרך להיות אמא, התקופה האחרונה הייתה מלאה בשינויים, המון דברים קרו פתאום,  פנימיים וחיצוניים, משהו צומח ומלבלב בתוך הגוף שלך, זאת אחת התקופות המרגשות והמשונות ביותר בחייך. נכון, לפעמים ההיריון יכול גם להיות תקופה לא קלה (מרגישים כבדות, בחילות בשליש הראשון, ההורמונים משתוללים ועוד), זאת תקופה של סידורים והכנות.

אחת ההזדמנויות הנדירות של האישה ההריונית לעצור לרגע ולנשום, לעשות משהו בשביל עצמה, ולייצר לעצמה חוויה שתישאר איתה לכל החיים, היא לתעד את ההיריון שלה בצורה מקצועית, לבוא ולהצטלם ולהוציא את היופי שלה הייחודי שלה לעולם. נשים רבות מרגישות כבדות, חוסר נוחות עם גופן ולא מאמינות כאשר אנשים אומרים להן שהן נראות קורנות. גם אם הנשים אינן מרגישות בדיוק במיטבן, השלב המתקדם בהריון מוציא מהן קרינה, חיוניות ויופי שקשה להסביר, יש איזו שהיא הילה מיוחדת שקיימת רק אצל נשים בהיריון. אומנים רבים וצלמים רבים אוהבים לצייר, לפסל ולצלם נשים בהיריון בגלל סיבה זאת. יש באישה בהיריון מעין קסם שאי אפשר להסביר במילים.

צילום היריון

נשים רבות רואות ב'סשן' צילומי הריון, חוויה מדהימה ומעצימה שתורמת לחיזוק הנשיות והעלאת הביטחון העצמי והרגשי. הצלמת מתרכזת רק באישה שמהווה את מרכז העניינים ותשומת הלב. (בשונה מהחתונה ששם הייתה חלק מזוג), אפשר ורצוי להביא את בן הזוג לקחת חלק בצילומים, אך כמובן שהאישה היא זאת ניצבת במרכז תהליך הצילום.

על מנת להוציא מהאישה צילומי הריון איכותיים ומרגשים, יש להבין בצורה טובה מאד טכניקות צילום, שימוש נכון בתאורה וטכניקות מיוחדות המחמיאות למושא הצילום אך חשוב הרבה יותר הוא ליצור תקשורת טובה, להקשיב לבקשות המיוחדות, לדעת להדריך ולהסביר לה מה לעשות. עלינו לזכור כי לא מדובר בדוגמנית מקצועית אלא באישה שנמצאת בשלב רגיש ומיוחד בחייה. בתקופה זאת כשהבטן גדלה והגוף משנה את צורתו, נשים רבות מהססות לעמוד חשופות מול המצלמה של אדם זר ולכן הצלמת חייבת להקנות תחושה נעימה ומשרת ביטחון, לגלות רגישות וסבלנות עצומה.

במידה ואתן מעוניינות בצילומי הריון אשר ינציחו אתכן ברגעי אושר וציפייה, אתם מוזמנות לפנות אל רעות אביבי, צלמת מקצועית עם אוריינטציה ייחודית לצילומי הריון ו'ניו בורן'. הצילומים יכולים להתרחש במגוון מקומות כמו: בסטודיו של רעות במושב כפר אחים, בחוף הים או בטבע (חורשה למשל). הצילומים נמשכים בין שעה לשעתיים ואין צורך בהכנות מיוחדות. למידע נוסף ולקבל פרטים נוספים אתן מוזמנות לפנות אליי בטלפון: 054-4470682 או צרו קשר כאן.

לקבלת הצעת מחיר צרו קשר ואשוב אליכם בהקדם

דילוג לתוכן