צילום הריון

צילומי הריון – תמונות וזיכרונות

היי, את בדרך להיות אמא, התקופה האחרונה הייתה מלאה בשינויים, המון דברים קרו פתאום,  פנימיים וחיצוניים, משהו צומח ומלבלב בתוך הגוף שלך, זאת אחת התקופות המרגשות והמשונות ביותר בחייך. נכון, לפעמים ההיריון יכול גם להיות תקופה לא קלה (מרגישים כבדות, בחילות בשליש הראשון, ההורמונים משתוללים ועוד), זאת תקופה של סידורים והכנות.

אחת ההזדמנויות הנדירות של האישה ההריונית לעצור לרגע ולנשום, לעשות משהו בשביל עצמה, ולייצר לעצמה חוויה שתישאר איתה לכל החיים, היא לעשות צילומי הריון ולתעד את ההיריון בצורה מקצועית, לבוא ולהצטלם ולהוציא את היופי שלה הייחודי שלה לעולם. נשים רבות מרגישות כבדות, חוסר נוחות עם גופן ולא מאמינות כאשר אנשים אומרים להן שהן נראות קורנות. גם אם הנשים אינן מרגישות בדיוק במיטבן, השלב המתקדם בהריון מוציא מהן קרינה, חיוניות ויופי שקשה להסביר, יש איזו שהיא הילה מיוחדת שקיימת רק אצל נשים בהיריון. אומנים רבים וצלמים רבים אוהבים לצייר, לפסל ולצלם נשים בהיריון בגלל סיבה זאת. יש באישה בהיריון מעין קסם שאי אפשר להסביר במילים.

את מחפשת צילומי הריון מיוחדים? הגיע הזמן להפסיק לחפש כי הגעת למקום הנכון, בסטודיו שלי תקבלי צילומי הריון עם שמלות ואביזרים מיוחדים המיועדים לסט הצילום כך שלא תצטרכי להתאמץ ולחפש שמלות והופעות במיוחד ליום הצילום.

צילום היריון

נשים רבות רואות ב'סשן' צילומי הריון, חוויה מדהימה ומעצימה שתורמת לחיזוק הנשיות והעלאת הביטחון העצמי והרגשי. הצלמת מתרכזת רק באישה שמהווה את מרכז העניינים ותשומת הלב. (בשונה מהחתונה ששם הייתה חלק מזוג), אפשר ורצוי להביא את בן הזוג לקחת חלק בצילומים, אך כמובן שהאישה היא זאת ניצבת במרכז תהליך הצילום.

על מנת להוציא ממך צילומי הריון איכותיים ומרגשים, יש להבין בצורה טובה מאד טכניקות צילום, שימוש נכון בתאורה וטכניקות מיוחדות המחמיאות למושא הצילום אך חשוב הרבה יותר הוא ליצור תקשורת טובה, להקשיב לבקשות המיוחדות, לדעת להדריך ולהסביר לה מה לעשות. את צריכה לבחור צלמת שמבינה כי לא מדובר בדוגמנית מקצועית אלא באישה שנמצאת בשלב רגיש ומיוחד בחייה. בתקופה זאת כשהבטן גדלה והגוף משנה את צורתו, נשים רבות מהססות לעמוד חשופות מול המצלמה של אדם זר ולכן הצלמת חייבת להקנות תחושה נעימה ומשרת ביטחון, לגלות רגישות וסבלנות עצומה.

מתי הזמן הכי מתאים לצילומי ההריון?
שבועות הריון מומלצים לצילום: בין 32-36 ממליצה מאוד לתאם צילומים כחודשיים מראש
במידה וזה הריון עם תאומים ממליצה להצטלם בין שבוע 27 לשבוע 32

עם מי אפשר לבוא להצטלם לצילומי ההריון?
כל סט צילום אצלי משולב בצילומי משפחה ולכן בן/בת זוג והילדים מוזמנים בהחלט.

מה כדאי להביא לצילומי הריון?
בסטודיו שלי יש מגוון שמלות והופעות מיוחדות לצילומי הריון ומה שאת תצטרכי להביא מצומצם מאוד (תחתונים וטופים חלקים).
הסטודיו מאובזר בעוד פריטים ואביזרים המותאמים במיוחד לסט צילומי הריון לבן או לבת.
מחיר צילומי הריון מתחיל מ 900 ש”ח ומשתנה בהתאם למיקום הצילום וחבילת הצילום.

איך כדאי להתכונן לצילומים?
אני תמיד אומרת תתאפרי כמו שאת מתאפרת לאירוע, גם אלו שאוהבות את האיפור העדין בוודאי מתאפרות לפני אירוע ולכן זה בטח האיפור שאת הכי מרגישה נוח בו 

ויספיק לצילומי הריון מקצועיים.
כמובן שיש אפשרות להתאפר אצל מאפרת מקצועית שמנוסה בצילומי סטילס.

לאחר שנסגור תקבלי מייל מפורט עם כל הדברים שתצטרכי להביא איתך לצילומי הריון.
במידה ואת מעוניינת בצילום הריון צנוע אנא עדכני ואביא איתי אביזרים מתאימים.

במידה ואת מעוניינת בצילומי הריון אשר ישאירו לך זיכרון וחוויה לכל החיים, את מוזמנת לפנות אליי

לתאום סשן הצילומים שלך 054-4470682, רעות אביבי 

לקבלת הצעת מחיר צרו קשר ואשוב אליכם בהקדם

דילוג לתוכן