אתם תרצו לתפוס את התקופה המיוחדת הזו בחייהם בצילום, בתקופה זאת הם עוברים מילדים לבוגרים, וזאת תקופה מרגשת.

כל מתבגרת רוצה בוק בת מצווה בו היא תוכל להשוויץ לסביבה שלה, וכמעט כל מתבגר רוצה את האלבום בר מצווה שלו שיציג את דמותו כפי שהוא.

הנה כמה טיפים כיצד להצליח לצלם את המתבגרים והשאיר אצלם חוויה טובה: 

 

שברו את הקרח:

הם באים לחוצים מעט מפחדים מעט לא יודעים איך לעמוד ולאן להביט, תנו להם את ההרגשה שהם לא צריכים לעשות כלום ובשביל זה הם כאן כדי שניתן להם את כל הטיפים בנושא זה

כל מתבגר בא עם אישיות משלו נסו לרדת לרמה שלהם ולהשתמש בשפה שלהם וכך ליצור שיחה נוחה ולבחון מה הם אוהבים ומה פחות כדי שתוכל לחבר את התמונות שלך ולשתף אותם בתהליך.

השתמשו באביזרים:

כדי לשבור את אי הנוחות שיש בהתחלה תנו להם להצטלם עם אביזרים שונים, זה יכול להיות גיטרות, סקטבורד, ספריי צבע, בלונים וכדומה, להעמיד אותם בהתאם לאביזר והקסם כבר יבוא..

התייחסו אליהם כבוגרים:

זהו השלב בחייהם שהם מבינים שהם כבר לא ילדים והם מצפים ליחס כזה ברגע שמראים להם שמתייחסים אליהם בהתאם למה שהם מרגישים  הם יסמכו עלינו וייפתחו יותר וירצו להצטלם ואפילו ייתנו רעיונות משלהם.

סטיילינג:

תעשו שיחת הכנה לגבי לבוש וצבעים, תנו להם מספר דוגמאות של מה שהם מקבלים מכם וכך הם יוכלו להתאים את הבגדים אל מול הסטים השונים.

תראו נכונות וזמינות לכל שאלה לגבי לבוש שיש להם עוד לפני סט הצילומים.

תנו להם הדרכה:

לא לכולם זה נכון יש מצולמים שכבר באים מוכנים, אך יש כאלו שלא ובעזרת ההדרכה הנכונה לאט לאט הם יבינו שזה כן פשוט וקל להיות עם ביטחון אל מול המצלמה.

ולסיכום:

 

כולם רוצים שיתייחסו אליהם בכבוד ובבגרות והמפתח להצלחה הוא לתת אותו ולתת את ההרגשה שאתם כאן בשביל להפוך את החוויה שלהם לבלתי נשכחת.

אם אתם מחפשים צלמת מקצועית, מוכשרת ומנוסה, שתנציח עבורכם את ההתרגשות והאווירה מהיום המיוחד הזה, ותעשה להם בוק בת מצווה או בר מצווה בלתי נשכח.

רעות אביבי היא הבחירה הנכונה עבורכם. רעות מתמחה בצילומים אישיים איכותיים ומרגשים, הצילום מתרכז במתבגר ושם אותו במרכז הפוקוס של כל פריים באופן המרשים והמחמיא ביותר. הצילומים נעשים בצורה רגישה וסבלנית כדי שהוא ירגיש באופן הכי נוח וטבעי. ההשקעה והסבלנות משתלמים, ולכן זה משתקף בחוויה בחיוכים ובתמונות. לחצו כאן לסקירת כלל השירותים המוצעים, או צרו קשר בטלפון – 054-4470682