צילום ניובורן / צילום תינוקות

עברו תשעה חודשים של המתנה ארוכה וציפייה לתינוק או התינוקת החדשים, פרק חדש ומרגש מתחיל, הרפתקה מסעירה ומדהימה מחכה לך.

צילומי ניו בורן מתעדים את הרגעים הראשונים והמרגשים של הבייבי שלך בעולם.

רבים שואלים אותי, מהם צילומי ניו בורן, צילומים אלו שונים מצילומים אחרים?

ובכן, כאשר מדברים על ניו בורן, צילומי ניו בורן אלו צילומים של תינוקות קטנטנים שרק עתה נולדו, במרבית המקרים מדובר על תינוקות מגילאי חמישה ימים עד 10 ימים עדיף.
(בימים הראשונים האם והתינוק נמצאים בבית החולים – ואחר כך יש צורך בהתאוששות בבית לפני שמתחילים בצילומים). במידה ופספסתם את הטווח לצילומי ניו בורן, צילום תינוקות ניתן לעשות מגיל חצי שנה.

כאשר התינוק עדיין קטנטן, הוא נמצא רוב שעות היום בשינה עמוקה. בשלב זה הוא ישן בתנוחה עוברית מיוחדת הדומה לתנוחה בו הוא נמצא ברחם.

למה לעשות צילומי ניובורן?

אני אומרת למה לא? זאת תקופה שלעולם לא תחזור ותמיד באות אליי נשים בהריון שני או שלישי ורואות את התמונות ניובורן תלויות על קיר הסטודיו שלי ואומרות חבל שלא עשינו, אז כדי שלא יהיה חרטות אחר כך, כי תמיד יש אותם.
אני מציעה לעשות את הצילומים ולהשאיר מתנה מושלמת לכם היום  לילד שלכם בעתיד.

כמה עולים צילומי ניובורן?

מחיר החבילות בין 900-1600 ש"ח תלוי בתוכן החבילה הרצוי עם משפחה או עם אלבום דיגיטלי מעוצב.

מה היתרונות של צילום ניו בורן?

כאשר התינוק עדיין קטנטן, הוא נמצא רוב שעות היום בשינה עמוקה. בשלב זה הוא ישן בתנוחה עוברית מיוחדת הדומה לתנוחה בו הוא נמצא ברחם. לאחר כשבועיים-שלושה התינוק מתחיל למתוח את איבריו ושנתו כבר אינה כה עמוקה.

יש משהו קסום ומרגש בתמימות וברכות של התינוקות הזעירים האלה, שהופך את הצילומים למיוחדים, התמימות והמתיקות שלהם היא אינסופית

כמה זה לוקח סשן צילום ניו בורן?

אורך זמן הצילומים נקבע ביחד עם ההורים, אך מכיוון שבחלק מהזמן האם תהיה עסוקה בהרגעת התינוק, האכלתו ומציאת תנוחה נכונה ורגועה, כדאי לפנות שעתיים עד שעתיים -שלוש לצורך הצילומים, פרויקט הצילום יכול להיות מהיר או איטי ותלוי מאד ב"שיתוף הפעולה" של החמוד הקטן.

האם צריך להביא משהו לצילומים?

הדבר שהכי חשוב להביא לצילומים זה סבלנות ואורך רוח, לפעמים התהליך לוקח זמן ולא תמיד הכל מסתדר בדיוק כמו שרצינו, אבל בסופו של דבר התוצאה מצדיקה את המאמץ. אין כמו סט תמונות של התינוק הקטנטן בתנוחה העוברית.

בטוח שלא צריך להביא דברים נוספים?

כדאי להביא את כל הדברים הרגילים כאשר יוצאים מהבית: מגבונים, חיתולי בד, מוצצים, מנשא,  חיתולים להחלפה, בקבוקי אוכל (במידה והוא לא יונק). כמו כן ניתן להביא פריטים שאתם רוצים לכלול בצילום עצמו. דובי, בובה, כרית או כל אביזר שיכול להוסיף לצילום לפי דעתכם.

האם אתם מעוניינים לתעד את הניו בורן צילום? צילום ממש אחרי שהוא נולד ולהרוויח במתנה לכל החיים?

אשמח להיות שותפה בחוויה המרגשת הזאת. למידע נוסף אתם מוזמנים לפנות אליי בטלפון: 054-4470682 או צרו קשר כאן.

רעות

לקבלת הצעת מחיר צרו קשר ואשוב אליכם בהקדם

דילוג לתוכן