צילומי הריון אומנותי

אין ספק שצילום העירום האייקוני של דמי מור בחודש השביעי להריונה שצולם על ידי הצלמת המפורסמת אנני ליבוביץ', במגזין ואנייטי פייר בשנת 1991 שינה את עולם צילומי הריון אומנותי והפך להיסטוריה והיסטריה.  הוא קיבל מעמד כאחד הדיוקנאות החשובים של המאה ה-20, ובעקבותיו נשים מפורסמות בהריון החלו להצטלם בעירום או בעירום חלקי על גבי שערים של המגזינים החשובים ביותר בעולם. נשים הפסיקו להתבייש בבטן שלהן, והחלו לשאת אותה בגאווה. כמעט שלושים שנה עברו מאז צילום זה וכיום יש פריחה בתחום הצילום של נשים בהיריון וצילומי הריון אומנותיים בפרט.

כיום, נשים רבות מכל שכבות האוכלוסייה רואות בסשן צילומי הריון, חוויה נשית מדהימה ומעצימה שתורמת לחיזוק של הנשיות והעלאת הביטחון העצמי והרגשי. כדי לקבל צילומי הריון איכותיים  ומרגשים, חשוב מאד להבין בצורה טובה טכניקות צילום, תאורה ושיטות מיוחדות אשר מחמיאות למושא הצילום, אך חשוב הרבה יותר הוא ליצור תקשורת טובה ומכילה, להקשיב לבקשות המיוחדות של האישה ההריונית, לדעת להדריך ולהסביר לה איך ומה לעשות, ולזכור תמיד שאין זאת דוגמנית מקצועית אשר רגילה לעמוד מול הזרקורים, אלא אישה שנמצאת בשלב רגיש ומיוחד מאד בחייה. בתקופה שבה הבטן גדלה והגוף משנה את צורתו, נשים רבות מהססות לעמוד חשופות מול המצלמה של אדם זר ולפיכך הצלמת חייבת להקנות תחושה נעימה ומשרת ביטחון, לגלות רגישות וסבלנות עצומה.

 

צילום אומנותי אינו חייב להיות בעירום מלא ואינו צריך להיות גם בעירום חלקי, הקומפוזיציה והתאורה הנכונה הם שמעניקים לצילום את העומק שלו, אני מאמינה שדווקא שכול אישה צריכה להרגיש הכי נוח שאפשר, ובצורה הזאת הצילומים ישקפו בצורה הטובה ביותר את המציאות האישית שלך. בדרך כלל פשוט ומקובל יותר לבצע צילום אומנותי בסטודיו, אך יש נשים שמעדיפות לבצע את סשן הצילומים בחוץ או בטבע.

 

במידה ואתם מעוניינת בצילום אומנותי, הריון הוא זמן מושלם לכך, אשמח ליצור עבורך אלבום תמונות בלתי נשכח, ביחד ניצור חוויה מרגשת  ומדהימה שתשמש כמזכרת לכל החיים. אם את נמצאת בין השבועות 32 ל 36 זה הזמן הטוב יותר לצילום הריון. סשן הצילומים יכול להתרחש בכל לוקיישן שתבחרי: בסטודיו, בסביבה אורבנית, פארקים, בחוף הים או בטבע. (מומלץ לעבור בין מספר לוקיישנים על מנת לשנות אווירה) כל זאת ביום צילום מקצועי אישי ומהנה שנועד לתיעוד ויצירת זיכרונות אישיים ומשפחתיים מופלאים. למידע נוסף את מוזמנת לפנות אליי בטלפון: 054-4470682 או צרו קשר כאן.