לקבלת הצעת מחיר צרו קשר ואשוב אליכם בהקדם

צילומי בוק בר מצווה – כל מה שרציתם לדעת

אין ספק שגיל מצוות הוא גיל מיוחד והוא בהחלט סיבה למסיבה. אם בנכם הגיע למצוות ואתם מעוניינים להפוך את היום הזה לחגיגה מיוחדת ובלתי נשכחת למשפחה ולחברים, ישנן מספר דרכים מקוריות לעשות זאת, אחת מהן היא הפקת צילומי בוק בר מצווה. חגיגת הבר מצווה היא אירוע משמעותי בחייהם של נערים, ההופכים מילדים למתבגרים, ולכן כדאי לשכור את שירותיה של צלמת מקצועית שתלווה את היום המיוחד הזה. סטודיו מקצועי שעורך צילום בוק בר מצווה עבורכם, ילווה אתכם במהלך היום, וינציח אותו ברמה מקצועית. זוהי הזדמנות ליצור חוויה לכל המשפחה ובוודאי לחתן הבר מצווה, חוויה שכולה רגעים מיוחדים שיזכרו ויונצחו לעד.

המצלמות כיום טובות יותר ומאפשרות ביצוע צילומים בפנים ובחוץ (טבע) באיכויות גבוהות במיוחד. רבים בוחרים להזמין צילומי בר מצווה בטבע בלוקיישנים שונים כדי לצאת מהמקום הסגור וליהנות מחוויה מסוג אחר. המרחב הפתוח משחרר יותר, יוצר צילום עם אלמנטים מגוונים ומיוחדים והוא הופך כל תמונה לקסם של ממש ומזכרת ייחודית מיום מוצלח.

סטודיו לצילומי בוק בר מצווה – מזכרת לכל החיים

סטודיו לצילום בוק בר מצווה מציע לכם מזכרת מהיום שבו הילד הפך לנער ותיעוד של תקופה מופלאה. צלמת מקצועית ומנוסה, תדע להפיק עבורכם אלבום פוטו איכותי ותמונות דיגיטליות אותן אפשר יהיה לפרסם ברשתות החברתיות, לערוך לסרטון של תמונות שרצות ברצף, או להעביר לקרובי משפחה וחברים טובים בלחיצת כפתור. אם אתם מעוניינים בעריכת צילומי חוץ בר מצווה צלמת מנוסה תוכל להמליץ לכם על לוקיישן מושלם המתאים לצרכי הצילום, לעונת השנה ולסגנון האישי של המצולם ולצלם בסטודיו עצמו במשך שעה עד 3 שעות. לנער הצעיר נותר רק להתלבש יפה ולהגיע עם המשפחה או עם החברים הטובים ליום הצילומים בלוקיישן נבחר.

אחד היתרונות של צילום בחוץ, בטבע, נקוב בעובדה שניתן לשנות מיקום- אתר צילומים ולהתאימו לצרכים ולתחביבים של הנער המתבגר, למשל בים (כשהתחביב הוא ספורט ימי) ביער (אופניים למשל) וכו'.

אם אתם מחפשים צלמת מקצועית, מוכשרת ומנוסה על מנת להנציח את ההתרגשות והאווירה מהיום המיוחד הזה, רעות אביבי, המתמחה בצילומים אישיים איכותיים ומרגשים, היא הדמות הנכונה לפנות אליה. הצילום מתרכז בילד המתבגר ושם אותו במרכז הפוקוס של כל תמונה. לחצו כאן כדי להתרשם מתיק העבודות של רעות, וצרו קשר בטלפון – 054-4470682 לפרטים נוספים או לשאלות.

דילוג לתוכן