לקבלת הצעת מחיר צרו קשר ואשוב אליכם בהקדם

צילומי בוק לבת מצווה – נסיכה ליום אחד

אין ספק כי גיל בת מצווה הוא ציון דרך משמעותי בחייה של נערה. זהו יום שבו כל נערה הופכת לנסיכה וזוכה לתשומת לב רבה. משפחות רבות בוחרות לציין ולחגוג אירוע מיוחד זה, ולתעד אותו באלבום צילומי בת מצווה למזכרת. כל נערה רוצה להיות הכי יפה וזוהרת ביום חגיגי ומיוחד זה, ולכן המשפחה והנערה בוחרים סטודיו מקצועי שילווה את היום הזה וינציח את החוויה בעזרת צילומי בוק בת מצווה לפי רצון הנסיכה שחוגגת.

בחירת הסטודיו שיערוך את הצילומים והלוקיישן בו יצולם הבוק משפיעים באופן ישיר על התוצאה:

·    צילומי בוק בת מצווה בחוץ יצריכו בחירת יום יפה, ויצרו עבור הנערה אווירה משוחררת וכיפית. הבגדים יהיו נוחים יותר, ובחירת נופים משתנים תאפשר מגוון רחב של סגנונות לבוש, זוויות צילום ופוזות למצלמה. צילומי חוץ מאפשרים תמונות של תנועה.

·         בוק בת מצווה צילומי סטודיו יאפשר תמונות מקצועיות ואיכותיות, כי ניתן לקבוע את הפרמטרים וזוויות הצילום באופן שבו יוכל הסטודיו להפיק את המקסימום מכל פריים. הסטודיו מאפשר לצלם או לצלמת לביים את הרקע והפוזות, בצורה מושלמת וליהנות מתוצאה מאיכות גבוהה מאד. בסטודיו התמונות המתקבלות הן סטטיות יותר.

·         צילומי בוק בת מצווה בים מאפשרים צילומים באווירה קלילה ומשוחררת, צילומים בבגדי ים, או בגדים קלילים ואווריריים. הם מאפשרים צילומי שקיעה רומנטית, תמונות כיפיות עם הרבה חיוכים, פוזות למצלמה ועוד. צילום בים מאפשר צילום דינאמי יותר.

 

צילומי בוק לבת מצווה – לבחור נכון סטודיו ולוקיישן

כאשר אנו מצטלמים, זוויות צילום המציגות תמונות טבעיות הן טובות יותר. לעיתים בעת הצילום נעשה מאמץ ניכר לעין להיראות באופן הכי טוב שלנו בתמונה ולכן מומלץ לנערות להיות הכי טבעיות ומשוחררות מול המצלמה. באופן זה מתקבלות תמונות טבעיות ולא תמונות מבוימות או מאולצות מדי. בחירת סטודיו מנוסה ומקצועי היא האופציה הטובה ביותר, על מנת להבטיח צלם או צלמת מקצועיים מאחורי העדשה, וכמובן שימוש בציוד המתקדם ביותר שיש בתחום התאורה והמצלמות. הצילומים כיום מתבצעים ברובם בעזרת מצלמה דיגיטלית ולכן ניתן לצלם אין ספור תמונות. אם אתן מחפשות צילומי בת מצווה, לוקיישנים הם בחירה חשובה לרקע ולתפאורה של יום הצילומים, חלק מהנערות בוחרות לשלב מספר לוקיישנים על מנת לקבל תוצאה מעניינת ומגוונת וחלק יעדיפו להתמקד בלוקיישן אחד.

רוצות להיות נסיכות ליום אחד? אם אתן מחפשות צלמת מקצועית ומנוסה שתנציח עבורכן את היום המיוחד הזה, רעות אביבי היא הכתובת הנכונה. רעות מתמחה בצילומים אישיים איכותיים ומרגשים. הצילום מתרכז בנסיכה ושם אותה במרכז תשומת הלב של כל תמונה באופן המחמיא ביותר. וכמובן תוכלו לבחור אם לערוך צילומי בת מצווה בסטודיו או צילומי בת מצווה בטבע או שילוב של שניהם. מוזמנות ללחוץ כאן כדי להתרשם מהאפשרויות העומדות לרשותכן, או ליצור קשר בטלפון – 0544470682

 

דילוג לתוכן