לקבלת הצעת מחיר צרו קשר ואשוב אליכם בהקדם

צילום בת מצווה

אין ספק כי גיל בת מצווה הוא ציון דרך משמעותי בחייה של נערה. זהו יום שבו כל נערה הופכת לנסיכה וזוכה לתשומת לב רבה. משפחות רבות בוחרות לציין ולחגוג אירוע מיוחד זה,
ולתעד אותו באלבום צילומי בת מצווה למזכרת. כל נערה רוצה להיות הכי יפה וזוהרת ביום חגיגי ומיוחד זה, ולכן המשפחה והנערה בוחרים סטודיו מקצועי שילווה את היום הזה וינציח את החוויה בעזרת צילומי בוק בת מצווה לפי רצון הנסיכה שחוגגת.

צילומי בוק לבת מצווה – נסיכה ליום אחד

בחירת הסטודיו שיערוך את הצילומים והלוקיישן בו יצולם הבוק משפיעים באופן ישיר על התוצאה:

צילומי בוק בת מצווה בחוץ יצריכו בחירת יום יפה, ויצרו עבור הנערה אווירה משוחררת וכיפית. הבגדים יהיו נוחים יותר, ובחירת נופים משתנים תאפשר מגוון רחב של סגנונות לבוש, זוויות צילום ופוזות למצלמה. צילומי חוץ מאפשרים תמונות של תנועה.

בוק בת מצווה צילומי סטודיו יאפשר תמונות מקצועיות ואיכותיות, כי ניתן לקבוע את הפרמטרים וזוויות הצילום באופן שבו יוכל הסטודיו להפיק את המקסימום מכל פריים. הסטודיו מאפשר לצלם או לצלמת לביים את הרקע והפוזות, בצורה מושלמת וליהנות מתוצאה מאיכות גבוהה מאד. בסטודיו התמונות המתקבלות הן סטטיות יותר.

צילומי בוק בת מצווה בים מאפשרים צילומים באווירה קלילה ומשוחררת, צילומים בבגדי ים, או בגדים קלילים ואווריריים. הם מאפשרים צילומי שקיעה רומנטית, תמונות כיפיות עם הרבה חיוכים, פוזות למצלמה ועוד. צילום בים מאפשר צילום דינאמי יותר.

צילומי בוק לבת מצווה – לבחור נכון סטודיו ולוקיישן

כאשר אנו מצטלמים, זוויות צילום המציגות תמונות טבעיות הן טובות יותר. לעיתים בעת הצילום נעשה מאמץ ניכר לעין להיראות באופן הכי טוב שלנו בתמונה ולכן מומלץ לנערות להיות הכי טבעיות ומשוחררות מול המצלמה. באופן זה מתקבלות תמונות טבעיות ולא תמונות מבוימות או מאולצות מדי. בחירת סטודיו מנוסה ומקצועי היא האופציה הטובה ביותר, על מנת להבטיח צלם או צלמת מקצועיים מאחורי העדשה, וכמובן שימוש בציוד המתקדם ביותר שיש בתחום התאורה והמצלמות. הצילומים כיום מתבצעים ברובם בעזרת מצלמה דיגיטלית ולכן ניתן לצלם אין ספור תמונות. אם אתן מחפשות צילומי בת מצווה, לוקיישנים הם בחירה חשובה לרקע ולתפאורה של יום הצילומים, חלק מהנערות בוחרות לשלב מספר לוקיישנים על מנת לקבל תוצאה מעניינת ומגוונת וחלק יעדיפו להתמקד בלוקיישן אחד.

אז מה להביא לצילומי בת מצווה?
הסטודיו שלי מלא באביזרים המתאימים לסט אבל אני ממליצה מאוד להביא איתך דברים שחשובים לך שיופיעו בבוק שלך כדי ליצור תמונות מגוונות המשאירות את החותמת שלך.

למשל:
ביגוד: הופעות התואמות לסטים בבוק למשל בסט הגרפיטי הייתי ממליצה להיא הופעה של חוצה קורועה ואו ג'ינס משופשף או קרוע.
את שמלת הבת מצווה אם יש אותה לצילום בנדנדת הפרחים, מעילים וג'קטים מיוחדים שאת אוהבת וכל מה שאת רוצה שיהיה לך בבוק.
נעליים שונות המתאימות לכל הופעה.
משקפי שמש וכובעים
ממליצה להביא בגדי חוג במידה ואת משתתפת לדוגמא בגדי בלט לחוג בלט או בגדי ספורט לחוג כדורסל וכדומה.

רוצה להיות נסיכה ליום אחד?
אם את מחפשת צלמת מקצועית ומנוסה שתדע להדגיש את היופי הטבעי שלך לעשות לך בוק זוהר ומגוון שכל החברות שלך ירצו ושתשאיר לך מזכרת מהיום המיוחד הזה, מוזמנת לפנות אליי
או ליצור קשר בטלפון – 0544470682
רעות

דילוג לתוכן