אין ספק שצילום של אישה בהיריון זהו אימג' עוצמתי, ולא לחינם מגזינים רבים בכל רחבי העולם אוהבים את הסיפור של אישה חזקה שמצטלמת בהיריון ואינה מפחדת להראות את בגאווה את בטן ההיריון. הריון הוא זמן מופלא ומיוחד מאד בחייך, בגופך חלים שינויים רבים, כל חודש מביא שינוי חדש, החל מבטן עגולה ומוצקה יותר ועד לתנודות במצב הרוח.

זה הזמן לעשות משהו למען עצמך !

אחד היתרונות הגדולים שלנו בישראל הוא מזג האוויר, ניתן לצאת החוצה כמעט בכל מזג אוויר ולהצטלם בחוץ. אנו יודעים להוציא בסטודיו תמונות נהדרות אך היציאה החוצה, לטבע, מאפשרת לנו, הצלמים, הרבה יותר אפשרויות. באווירה הטבעית המצלמה יכולה לקלוט בקלות יתרה את השמחה, האהבה והציפייה לעתיד.

 

האם יש טיפים מיוחדים לצילום הריון בחוץ?

על מנת למקסם צילומי הריון בחוץ ולייצר תמונות איכותיות שיישארו לשנים רבות ותייצרנה זיכרונות ועדויות לדורות הבאים, אשמח לחלוק מספר כללי אצבע:

  • תאורה טבעית – תאורה טבעית מחמיאה מאד לנשים בהיריון, כדאי לשים לב לשעה שמצלמים בה, על מנת שהצילום יהיה עם תאורה רכה ונעימה כדאי מאד להצטלם מוקדם מאד בבוקר, עד שעתיים אחרי הזריחה או שעתיים לפני השקיעה, בשעות אלה קרני השמש אינן ישירות ונותנות את התוצאות הטובות ביותר.
  • חוף הים – אחד הלוקיישנים המושלמים לצילום, מקום שעובד מצוין בגלל הצבעים הדרמטיים שברקע והשלווה שהוא משרה על המצולמת, ישראל משופעת בחופים, כדאי לנצל זאת ולמצוא חוף מבודד יחסית, אם מגיעים מוקדם בבוקר, כמות האנשים נמוכה ואפשר לצלם ללא כל הפרעות.
  • פרחים – ברוב עונות השנה אפשר למצוא פריחה בטבע, תנסו לאתר מקום שלא מצריך מאמץ מיוחד להגיע אליו על מנת להצטלם ושיש בו פרחים וצמחים ירוקים (אפשר גם להוסיף זר לראש).
  • תאמו עם הצלמת את כל הפרטים עד האחרון שבהם (לבוש, זמנים, אביזרים, הצטרפות בני משפחה אחרים וכו').

אם את אוהבת צילומי חוץ, הריון הוא התקופה המושלמת לכך. צילומים אלה הם מזכרת נפלאה ויישארו בליבך שנים ארוכות ויהוו עדות מושלמת ותיעוד לדור הבא. ביחד, ניצור חוויה מרגשת ומדהימה שתוכלי להראות למשפחתך ולילדייך בעתיד.

הצילומים מתקיימים בסטודיו של רעות אביבי במושב כפר אחים (מישור חוף יהודה ליד קריית מלאכי), בחוף הים או בחורשה בטבע. משך הצילומים כשעה עד שעתיים והצלמת תדריך את המצולמות מבחינת הכנות מוקדמות ולבוש. למידע נוסף את מוזמנת לפנות אליי בטלפון: 054-4470682 או צרו קשר כאן.