צילום פורים 2022

חבילת צילומי פורים בטבע

מה תקבלו?

20 דקות צילום בטבע כולל ההורים.

תמונות שתקבלו בתיקיית רשת לאחר עריכה ראשונית.

 

*כל אח נוסף 50 ש"ח | *תוספת תחפושת 50 ש"ח | *פיתוח בתוספת תשלום

מתי תקבלו את התמונות? 

יום לאחר הצילום תקבלו קישור לתיקיית רשת עם כל התמונות שצולמו לאחר עריכה ראשונית , במידה ובחרתם תוספת פיתוח יש לבחור את התמונות לאלבום עד סוף השבוע.

התמונות יישלחו לפיתוח באופן מרוכז, תישלח הודעה לאיסוף האלבום או לחילופין ניתן לשלם 5 ש"ח עבור משלוח בדואר.

אפשרויות תשלום:

 מזומן | העברה בנקאית | אפליקציית PayBox או Bit

מועד התשלום – לצורך שיריון תאריך יש לשלם מקדמה של 50% מסכום העסקה. 

ביטול 24 שעות מראש – החזר כספי מלא | ביטול ביום הצילום – תשלום המקדמה אינו מוחזר.

כתובת הסטודיו: רחוב גובר 81, מושב כפר אחים

צילומי משפחה וצילום ילדים לפורים

חג פורים חג פורים – חג גדול לילדים

אין ספק שחג פורים הוא החג הכי שמח וצבעוני, חג שאהוב במיוחד על ילדים. זוהי התרגשות גדולה מאד לבחור או להכין תחפושת כבר ימים ואף שבועות לפני החג, ולנסות אותה ברגע שהיא מוכנה. ובל נשכח גם את ההתרגשות של לקום בבוקר, ללבוש את התחפושת וללכת אל הגן או אל בית הספר ולפגוש את כל החברים והחברות ולראות למה הם התחפשו. אחרי שעבדנו והשקענו זמן וכסף בהכנת התחפושת הכי מושקעת, יפה ואיכותית, חשוב לנו לבחור סטודיו איכותי שיערוך עבורנו צילום תמונות לפורים, על מנת שתישאר לנו מזכרת איכותית שתנציח את ההשקעה.

סטודיו צילום לפורים יכול לצלם את המשפחה כולה או רק את הילדים המחופשים. צילום ילדים לפורים מתבצע בסטודיו או בחורש הטבעי סביב הסטודיו. על מנת שגם הילדים ייהנו מהיום הזה חשוב לבחור סטודיו המתמחה בצילומי ילדים, צלם או צלמת שמסוגלים לצלם בגובה העיניים של הילדים. בסופו של דבר, הרי, זה החג והתחפושת שלהם, אז גם אם לא מקפידים להצטלם לפי המקור, כדאי לאפשר להם להיות יחפים אם לא נוח בנעלי עקב, או לפזר שיער אם הקוקו לוחץ. סטודיו מקצועי ואיכותי ידע להתאים את הרקע לתחפושת או לגווני התחפושת כדי ליצור קונטרסט טוב ותמונה מחמיאה. צילום בשטח פתוח יעבירו טוב יותר מסר של אווירת חג קלילה ושמחה, ומנגד צילומי סטודיו יאפשרו צילום איכותי יותר המתרכז בילדים ובתחפושת שלהם.

צילומי תחפושות – תינוקות, ילדים ומשפחות בסטודיו

משפחות רבות שאוהבות את רוח החג מזמינות צילומי משפחה לפורים, בפורמט זה כל המשפחה בוחרת להתחפש ולהצטלם בסטודיו למזכרת או תמונה גדולה ייחודית ומקורית שתולים בבית. ישנן משפחות שבוחרות אף נושא מסיים, כגון: שנות ה – 60, מערב פרוע, חלל וכדומה, וכולם מתלבשים ברוח הנושא. כך מתקבלת תמונה משפחתית ייחודית ומקורית. גם צילום תינוקות לפורים הוא פופולארי מאוד כיום. אין דבר יותר מקסים ושובה לב מתינוקות חמודים מחופשים ליצורים מתוקים.

אם כבר בחרתם סטודיו לצילום פורים חשוב מאוד לבחור סטודיו מקצועי עם ניסיון ומוניטין בתחום. תמונה אחת שווה אלף מילים, אז תמיד טוב לבחון מראש תיק עבודות או צילומים לפורים על  מנת להתרשם מהצבעים, החדות, זוויות הצילום והתאורה. סטודיו מקצועי יוכל לצלם אתכם ואת הילדים בסטודיו או בצילומי חוץ, עם ציוד צילום מקצועי ברמה הכי גבוהה שיש. בחירה נכונה תספק לכם תוצאות מקצועיות ותמונות למזכרת מהן תוכלו ליהנות במשך שנים.

השקעתם והתחפשת לנסיך או נסיכה, למלך או מלכה?אם אתם מחפשים סטודיו מקצועי עם צלמת מוכשרת ומנוסה מאחורי העדשה, רעות אביבי היא הכתובת הנכונה. רעות מתמחה בצילומים אישיים איכותיים ומרגשים, המתאימים גם לפורים. הצילום מתרכז בילדים המחופשים ושם אותם במרכז תשומת הלב באור הכי מחמיא ובזווית הצילום הטובה ביותר. לחצו כאן כדי להתרשם מעבודותיה, או צרו קשר בטלפון – 054-4470682

דילוג לתוכן