צילומי הריון בטבע- שאלות ותשובות

צילום הריון בטבע הוא הטרנד המוביל עכשיו בצילומי הריון, נשים רבות בוחרות לצאת אל הטבע ולהצטלם באור השמש בתוך נוף פסטורלי או פראי.

באיזה שבוע את ממליצה לעשות תמונות צילומי הריון בטבע?

את הצילומים מומלץ לעשות באזור השבועות ה-32-36. כדאי לנסות ולבחור את התקופה בה הבטן שלך היא עגולה ויפה אבל עדיין את מרגישה נינוחה ולא כבדה ועייפה, הנוחות שלך היא הדבר החשוב ביותר וללא תחושה של נוחות הצילומים יצאו פחות טובים.

 

האם כדאי לצרף את שאר בני המשפחה ליום צילומים?

חשוב מאד לזכור שהיום הזה נועד קודם כל עבורך, אך הצטרפות המשפחה יכולה להוסיף לאווירה, צילומים עם בן הזוג וגם עם הילדים (נשים רבות מצטלמות עם הכלב או החתול שלהן) הם נפוצים מאוד ולא רק צילומים של ההיריון הראשון. בכל מקרה מומלץ שחלק מהצילומים יהיו לבד ואם את מרגישה נוח, תצרפי אלייך את אהובי ליבך.

 

מה צריך להביא לצילום הריון בטבע?

כדאי לבחור מראש בגדים אשר יהיו נוחים לצילומים וזאת בהתאם ללוקיישן ולעונות השנה. יש לקחת בחשבון שבצילומים בטבע מסובך יותר להחליף בגדים ולכן כדאי לחשוב על נושא זה מראש (הלבשה תחתונה נוחה). את רוב הביגוד, הבדים והאביזרים מביאה הצלמת, והמצולמת דואגת לעצמה לאיפור….הצלמת תדרך אתכם לגבי אופי הצילומים אבל באופן כללי צלמת טובה דואגת לרוב הפרטים מראש.

 

איך בוחרים צלמת הריון?

קודם כל, כדאי להציץ באתר אינטרנט שלה ולהתרשם מגלריית הצילומים, במידה ואהבת את התמונות, כדאי ליצור איתה קשר ולבדוק האם יש כימיה בינכן. יום צילומים לנשים בהריון הוא יום מיוחד שחשוב שהצלמת תבין אותך ואת הבקשות שלך. מכיוון שמדובר בצילומים רגישים ואינטימיים יש משמעות עצומה לכך שתהיה תקשורת מעולה בינך לבין הצלמת. צילומי הריון הינו תחום הדורש ידע מתאים וגישה מכילה.

 

תמונות- צילומי הריון בטבע

צילומי היריון מהווים מזכרת נפלאה ויישארו כזיכרון לשנים ארוכות.

ניתן לקיים אותם במגוון של מקומות כגון חוף הים, חורשה מוצלת או במקומות אחרים שיתואמו מראש בין הצלמת והמצולמת. בנוסף, מומלץ לקחת בחשבון את אופציית צילומי הסטודיו. הסטודיו של רעות נמצא במושב כפר אחים שליד קריית מלאכי, פחות מ-40 דקות נסיעה מתל אביב.

משך הצילומים בין שעה לשעתיים והצלמת דואגת לרוב הציוד, הלבוש והבדים לצורך הצילומים.

 

למידע נוסף את מוזמנת לפנות ישירות לרעות בטלפון: 054-4470682 או צרו קשר כאן.