צילום הריון בסטודיו- רעות אביבי

בשנים האחרונות יש גידול והתחזקות של טרנד צילומי ההיריון. נשים רבות, מכלל המגזרים והדתות בישראל מבקשות לתעד את גופן בתקופה מתקדמת של ההיריון ולפעמים יותר משלב אחד (לאורך כל ההריון). לצורך כך הן פונות לצלמים מקצועיים ומקיימים 'סשן' צילום בטבע הפתוח או בסטודיו מקצועי, כל אחת והרצונות (אהבה לטבע) או הצרכים (פרטיות וצניעות) שלה.
נשים המחפשות לקיים צילום הריון בסטודיו, פונות בדרך כלל לצלמת מקצועית אשר תנציח את

התקופה המופלאה והייחודית הזאת של ההיריון, אותה היא  חווה באופן אישי אבל גם עם בן הזוג וכל המשפחה הקרובה. צילומים אלה הם מזכרת לשנים קדימה, ולכן חשוב מאד לבחור את הצלמת הנכונה והסטודיו המדויק ביותר עבורה.

מהם היתרונות של צילומי הריון בסטודיו?

היתרונות של סטודיו-צילום הריון, על פני צילומים בטבע מתייחסים בעיקר לתחושה ולצרכים של המצולמת.

  • צילום הריון יכול להיות דבר אינטימי ואישי, בו האישה צריכה להיות משוחררת ורגועה. לא כל הנשים מרגישות כך בסביבה של אנשים זרים והסטודיו מהווה חממה מההיבט הזה.
  • בשלב זה של ההיריון נשים רבות אינן חשות נוח עם גופן בשל השינויים הרבים שהוא עובר (הבטן הופכת לעגולה וקשיחה ושאר חלקי הגוף משתנים אף הם) למרות שזהו תהליך טבעי לחלוטין. הסטודיו הסגור נותן מענה לצורך זה.
  • המטרה היא להפוך את היום הזה לנעים ומפנק ולא ליום מתסכל ומעייף רגשית ונפשית. ההימצאות בסטודיו ליד שירותים זמינים עם טמפרטורה קבועה מקלים על האישה ולא מביאים אותה לידי מאמץ כמו צילומים בשטח הפתוח.
  • בסטודיו ניתן לתאם צילומי הריון לאורך כל שעות היממה ואנו לא תלויים בחסדי מזג האוויר או עוצמת קרני השמש, לצלמת יש שליטה מלאה על האור שהוא אחד המרכיבים החשובים ביותר בצילום.
  • בסטודיו קל ונוח להחליף בגדים, כך שניתן ליצור מספר רב של צילומים עם סוגים שונים של פריטי לבוש ואביזרים שונים. הסטודיו מצויד בכל טוב, כך שתמיד אפשר לעשות הפסקת קפה או שתית מים, לנוח קצת ולחזור לצילומים.
  • נשים רבות מרגישות לקראת סוף ההיריון כבדות מסוימת ואינן רוצות להתרוצץ בין אתרים ולוקיישנים שונים על מנת להצטלם. צילומים בסטודיו מאפשרים לאישה להזמין את המשפחה הקרובה להצטרף אליה ליום מרגש זה, אם את כבר אמא, צילומים בסטודיו יהיו קלים יותר עבור רוב הילדים מכיוון שיהיה פשוט יותר לצלם אותם ללא גירויים והסחות חיצוניות.

חשוב מאד לזכור ולא לשכוח, שעל מנת לקבל צילומים מרגשים שיודעים לספר את הסיפור הנכון, צריך צלמת מקצועית שיודעת ומבינה בטכניקות צילום ומבינה בתאורה נכונה. יש צורך לבחור בצלמת רגישה וסבלנית שתוכל להדריך ולכוון  בצורה הטובה ביותר את המצולמת.

רעות אביבי

אם את מחפשת צלמת סטודיו מקצועית שיודעת לספר סיפור אמיתי על רגשות ואהבה, את מוזמנת לדבר עם רעות  וביחד תוכלו לבנות סשן צילומים מיוחד ומעניין.

הסטודיו המקצועי נמצא במושב כפר אחים במועצה אזורית באר טוביה (בקרבת קריית מלאכי). משך הצילומים כשעה עד שעתיים.

למידע נוסף את מוזמנת לפנות ישירות לרעות בטלפון: 054-4470682 או צרו קשר כאן.