צילומי הריון צנועים

צילומי הריון צנועים

מרבית צילומי הריון כיום, הם בבטן חשופה ועגולה, לפעמים עם חזייה ותחתונים ויש נשים המצטלמות אף בעירום מלא. אבל, יש גם נשים רבות, לא בהכרח מהמגזר הדתי, גם נשים חילוניות, שאינן מרגישות בנוח עם סוג כזה של חשיפה ומחפשות צילומי הריון צנועים יותר ולא חושפניים, ואינן רוצות לוותר על הצילומים המיוחדים הללו.

לפני תחילת הצילומים חשוב מאוד לתאם ציפיות וליצור כימיה טובה בין הצלמת לאישה, מהות 'סשן' הצילומים חשובה ומשתנה בין אישה לאישה, היכולות של הצלמת לתפוס הבעות פנים מיוחדות, הרגשות פנימיות, לראות את קשר האהבה המיוחד בין בני הזוג ולתפוס את הרגעים המופלאים הללו בחייה של האישה, יבואו לידי ביטוי ללא קשר ללבוש אותו תלבש המצולמת. צילומי היריון בלבוש צנוע לאו טובים פחות בגלל היבט הצניעות, לפעמים ההיפך הוא הנכון והצילומים ייחודיים יותר.

מטרת הצילומים היא להנציח את הרגעים המיוחדים ולספר סיפור מרגש שהוא מעבר למלים עצמן, צלמת קשובה ומקצועית תצליח לתפוס את הרגשות הנכונים של הציפייה והאהבה ולהעביר דרך עדשת המצלמה את הסיפור בצורה הטובה ביותר.

אפשרויות הצילום הן אינסופיות, כל אישה היא עולם ומלואו, שונה ומיוחדת ולפיכך ניתן להתאים לכל אחת את סוג הצילומים והמיקום שהולם אותה. צניעות אינה מכשול, נהפוך הוא, היא דורשת מהצלמת להיות קריאטיבית וקשובה יותר לאישה העומדת מולה.

הצילום, הינו דבר אינטימי ואישי, אך כאשר יש תאום ציפיות והבנה בין האישה לצלמת, האישה שמעוניינת בצילום צנוע, יכולה להיות משוחררת ורגועה, אף אחד אחר אינו רואה אותה או את גופה, היא יכולה לשנות פוזות- תרחישי צילום והעמדות ללא חשש. בשלב זה של ההיריון נשים רבות אינן חשות נוח עם גופן בשל השינויים הרבים שהוא עובר (הבטן הופכת לעגולה וקשיחה ושאר חלקי הגוף משתנים אף הם) למרות שזהו תהליך טבעי לחלוטין. צילומים שקורים בחוץ יכולים לגרום מבוכה לאישה ולתסכל אותה עוד לפני תחילת הצילומים. המטרה היא להפוך את היום הזה לנעים, ומפנק ולא ליום מתסכל ומעייף נפשית. במידה ועדיין המצולמת תרגיש באי נוחות בצילומים בחלל הפתוח- תמיד ניתן יהיה להעביר את הצילומים לסטודיו ולעבוד בתנאים סטריליים ודיסקרטיים יותר.

רעות אביבי- צלמת הריון

אם את מחפשת צלמת סטודיו מקצועית שיודעת לספר סיפור אמיתי על רגשות ואהבה, את מוזמנת לדבר ישירות עם רעות, צלמת הריון מנוסה שצילמה מאות נשים בשנים האחרונות.

הסטודיו מציע צילום הריון באזור הדרום מושב כפר אחים.

את מוזמנת להיכנס לדף צילומי ההיריון באתר ולהתרשם משלל התמונות. למידע נוסף את מוזמנת לפנות לרעות בטלפון: 054-4470682 או צרו קשר 

לקבלת הצעת מחיר צרו קשר ואשוב אליכם בהקדם

דילוג לתוכן