צילומי חלאקה מקצועיים – מזכרת לילד עם שיער ארוך

חלאקה הוא טקס תספורת יהודי, הנערך לילדים כאשר הם מגיעים לגיל שלוש. המאמינים במנהג זה אינם מספרים את הילד לפני גיל שלוש, ועד אז הוא מגדל שיער ארוך ומקסים. הטקס נהוג בעדות רבות בישראל, וזהו זמן מצוין לערוך צילום לפני חלאקה. רגע לפני שגוזזים את מחלפות ראשו של הפעוט, צילומי סטודיו חלאקה הם הזדמנות נפלאה לתעד את הפעוט שהופך לילד. צילומי חלאקה בחוץ יכולים לכלול גם את בני המשפחה ולעשות מהאירוע המיוחד חגיגה לכל בני המשפחה. סט צילומים מקצועיים בלוקיישן נבחר ישאירו מזכרת איכותית לכל החיים ויזכירו תקופה חשובה בחייו של הילד. טקס החלאקה אכן מציין נקודת מפנה דרמטית בחייו של הילד, השוני במראה ובשיער ניכרים לעין אחרי שהשיער צומח במשך שלוש שנים ברצף. מסיבה זו צילומי ילדים חלאקה הפכו לטרנד נפוץ בשנים האחרונות ורבים בוחרים לשלב אותם במועד החגיגי הזה.

צילומי חוץ חלאקה הם פתרון נהדר מכיוון שיש רקעים טבעיים יפים ויש גוונים משתנים ומחמיאים. ביום יפה ושמשי יש תנאי תאורה טבעית וחזקה וניתן להשיג זוויות צילום מגוונות ומיוחדות מאד. צילומי חלאקה בדרום הארץ יכולים להיעשות על רקע נופי הרים ומדבריות, שישמשו כרקע טבעי ומרשים לכל תמונה. לעיתים במשפחה אחת ישנם זוג אחים המגיעים יחד לגיל שלוש, צילומי חלאקה לתאומים הם סיבה מצוינת לצאת יחד עם כל המשפחה לאוויר הצח שבחיק הטבע. ילדים באופן טבעי מרגישים בנוח יותר בטבע ובאוויר הפתוח, ולכן מומלץ להביא זאת בחשבון, שכן אז מתקבלות תמונות טבעיות יותר ונינוחות.

צילומי חלאקה איכותיים עושים רק עם סטודיו מקצועי

אין שום ספק כי גיל 3 הוא גיל מיוחד. הילד נמצא בשלב ביניים של ההתפתחות והוא עובר משלב הינקות לשלב הילדות. צילומי סטילס איכותיים הם מזכרת ומתנה מושלמת על מנת "להקפיא" את הזמן ולנצור חוויה זו בקרב המשפחה וחברים. אם אתם מעוניינים להזמין צילומי חלאקה מחיר הוא אומנם חשוב מאד אבל חשוב לא פחות לבחור סטודיו מקצועי שיעניק שירות אישי וצילום איכותי. צלמת מקצועית כמו רעות אביבי למשל תדע לקלוט בעדשת מצלמתה את השמחה, את הרגש ואת החיוכים, את הטבע התאורה וכמובן שאת הילד השמח והנרגש. רעות מבצעת צילום חלאקה בדרום הארץ, בסטודיו ובטבע ובמקומות ייחודיים אחרים לפי בחירה.

אם אתם מחפשים צלמת מקצועית, מוכשרת ומנוסה, שתנציח עבורכם את ההתרגשות והאווירה מהיום המיוחד הזה, רעות אביבי היא הבחירה הנכונה עבורכם. רעות מתמחה בצילומים אישיים איכותיים ומרגשים, הצילום מתרכז בילד ושם אותו במרכז הפוקוס של כל פריים באופן המרשים והמחמיא ביותר. הצילומים נעשים בצורה רגישה וסבלנית כדי שהילד ירגיש באופן הכי נוח וטבעי. ההשקעה והסבלנות משתלמים, ולכן זה משתקף בחוויה בחיוכים ובתמונות. לחצו כאן לסקירת כלל השירותים המוצעים, או צרו קשר בטלפון – 054-4470682