צילומי משפחה וילדים

לפני עשרות שנים, אפילו לפני יותר מ-100 שנים, עת התחילו לעשות שימוש תכוף בציוד צילום, מעמד הצילום היה מאורע רשמי ורציני. אנשים התלבשו במיטב בגדיהם ועטו ארשת רצינית על פניהם. רוב התמונות היו עם כריאוגרפיה, ניתן היה לראות היררכיה משפחתית בהן באופן ברור וכמובן התמונות היו בשחור לבן כשתהליך הפיתוח לא היה זול במיוחד.

כיום, המאה ה-21 הצילום הפך מנת עסקו או עסקה של כל אזרח בכדור הארץ. האמצעים השתכללו ולכל אדם יש יכולת תיעוד בתמונות או בווידאו 24/7 נגישה בשבריר של שניה.

יחד עם זאת ועדיין, צילום מקצועי ואיכותי אינו מנת חלקם של כלל האזרחים ולמבקשים תמונות איכותיות ברמה אחרת (גבוהה יותר כמובן) יש מענה בדמות צלמים מקצועיים (צלמי אירועים, סטודיו וכו').

צילומי משפחות וילדים משמרים את הקסם והתמימות, כשהם מקופלים לתוך צילומים איכותיים ומושקעים. צילומי משפחה אלו פוגשים את התא המשפחתי בשלמותו או בהתהוותו (אם למשל האמא בהריון מתקדם) ביום נתון בחייהם, במיקום ספציפי (חוף הים, טבע וכו') או בסטודיו לצילום.

 

מה חשוב לדעת לפני שמגיעים ליום צילומים עם המשפחה והילדים?

חשוב מאוד שהילדים והמשפחה יגיעו נינוחים ורגועים, לפעמים זה לא כה פשוט, אבל ארוחה טובה, צעצועים ותשומת לב יכולים להרגיע כל אחד… מה שחשוב באמת, זה להבין שהצילומים לוקחים זמן וזה מצריך סבלנות. לא כל הילדים מעוניינים בצילומים, לעיתים אנו נתקלים בהתנגדות וסירוב לשתף פעולה ולכן לא צריך להתעצבן או לאבד סבלנות. צלמת טובה תעניק לכם את כל הזמן הדרוש, עד אשר הילד יסכים לשתף פעולה ולהתנהג באופן טבעי. ככל שרמת הלחץ ממנו תרד, כך הוא ישתף פעולה מהר יותר.

 

האם כדאי להצטלם עם אביזרים בזמן הצילומים?

בוודאי, כאשר הופכים את הצילומים למשחק תחפושות ונותנים לילדים ולמבוגרים ללבוש אביזרים או בגדים מיוחדים, הצילומים הופכים למעניינים ומצחיקים יותר. הילדים והמבוגרים מוצאים שפה משותפת, הילד אינו משתעמם והמבוגרים יכולים לעזור לו לבחור את האקססוריז לצילומים.

 

האם כדאי להצטלם בבית, בסטודיו או בחוץ?

במידה ואתם מצטלמים בחוץ, כדאי לתזמן את שעות הצילום לאחר הצהריים, בשעות האלה אין קרינת שמש ישירה, והאור אינו מכביד על המצולמים, אך צריך לקחת בחשבון שהזמן לא יספיק ועלול להחשיך. טווח הזמנים הקצר יכול לגרום ללחץ ולכן אולי עדיף לצלם בסטודיו מקצועי על מנת לא להיות לחוצים בזמן. כאשר מצלמים בסטודיו, לצלמת יש כל האמצעים להשיג את התמונות המושלמות. האופציה השלישית היא לצלם בבית המשפחה בה, כולם מרגישים בבית ובמקומם הטבעי, אך לא תמיד יש את התנאים האידאלים מבחינת תאורה ומרחב.

 

אם אתם מעוניינים לבצע  צילומי משפחות מקצועיים בסטודיו קרוב למרכז הארץ, הגעתם לאתר הנכון.

רעות אביבי היא צלמת משפחות (הריון, ניו בורן וכו') מנוסה בעלת רקע של שנים בתחום.  רעות תשמח ליצור יחד אתכם אלבום תמונות משפחתי בלתי נשכח, יחד איתה תצרו חוויה מרגשת  ומדהימה שתשמש כמזכרת לכל החיים.

הצילומים יתקיימו בסטודיו במושב כפר אחים (40 דקות מתל אביב) במועצה מקומית באר טוביה. בנוסף, ניתן לקיים 'סשן' צילומים על חוף הים, בחורשה או במקומות אחרים בטבע, בתיאום מראש עם רעות.

למידע נוסף את מוזמנת לפנות אליי בטלפון: 054-4470682 או צרו קשר כאן