צילומי משפחה בסטודיו

לכל משפחה יש סיפור מיוחד ומעניין, כל משפחה מגיעה בהרכב קצת שונה, צילום משפחתי הוא אחד מהדברים המרגשים והמאתגרים ביותר לצלמים.  

צילום משפחתי אינו חייב להיות עניין רציני וכבד, חשוב שהצילום יהיה מלא חיים, יצירתי וכיפי. תמונות טובות הופכות לזיכרון משפחתי לא רק בגלל התוצר הסופי אלא גם בגלל ההנאה שחוותה המשפחה בזמן הצילומים עצמם. כדאי מאד לנסות ולהפוך את השעות בהן מצטלמים לכיף ומשחק, ולא לנטל ולסבל.

להפוך את היום לכיף

הצלמת נמצאת ברקע בזמן שאתם משחקים, מבלים ומנצלים את השעות לזמן איכות של המשפחה.

בדרך כלל רוב האנשים אינם חשים בנוח מול מצלמה ומתנהגים באופן מלאכותי, המטרה של הצלם היא לגרום למושא הצילום לשכוח שהוא נמצא שם ופשוט להתנהג באופן טבעי, בצורה הזאת ניתן להשיג את התמונות הטובות והאמיתיות ביותר. חשוב מאד לא למהר כאשר מצלמים משפחה, פעמים רבות לוקח זמן עד אשר כולם נכנסים לאווירה, צריך המון סבלנות ואורך רוח. על מנת שהצילומים יהיו מוצלחים באמת חשובה מאוד הדינמיקה והכימיה בין הצלמת למשפחה, ככל שהם ישדרו על אותו גל, כך הצילומים יהיו טבעיים יותר ומעניינים יותר.

 

כאשר מתכננים צילומי משפחה בסטודיו, כדאי לחשוב ולתכנן עם הצלמת מראש את אופי הצילומים, על מנת שהיא תבין כיצד להתאים את עצמה למשפחה. לדוגמא, אם במשפחה, אוהבים כדורגל, אפשר לשים דגש על כך ולהצטלם כשחקני כדורגל או כאוהדי כדורגל, אם המשפחה אוהבת מוזיקה, אפשר להצטלם עם כלי נגינה. לפני שמגיעים לסטודיו כדאי לשוחח עם הצלמת ולספר מהם החלומות שלכם, התחביבים שלכם, ומהי האווירה בבית. לסיום שתפו את הצלמת כיצד אתם רואים ומדמיינים את יום הצילומים. באמצעות הכנה מראש, יום זה, יכול להיהפך ליום כיף אשר ילדכם ירצו לחזור עליו לפחות פעם בשנה.

 

רעות אביבי- צלמת משפחות

במידה ואתם מחפשים צילומי משפחות בסטודיו, רעות אביבי היא הצלמת הנכונה עבורכם, אשמח ליצור יחד אתכם אלבום תמונות משפחתי בלתי נשכח. ביחד ניצור חוויה מרגשת  ומדהימה שתשמש כמזכרת לכל החיים, לכל אחד מבני המשפחה. כל זאת בסט צילום מקצועי אישי ומהנה שנועד לתעד וליצור זיכרונות אישיים ומשפחתיים מופלאים. למידע נוסף את מוזמנת לפנות אליי בטלפון: 054-4470682 או צרו קשר כאן.