לקבלת הצעת מחיר צרו קשר ואשוב אליכם בהקדם

קייק סמאש

קייק סמאש  Cake Smash – צילומים לפעוטות מתוקים

סוף סוף הגיע המועד ויש סיבה אמיתית למסיבה. ימי הולדת לתינוקות ופעוטות הם תמיד התרגשות וחגיגה גדולה לכל המשפחה, במיוחד יום ההולדת הראשון של גיל שנה. רבים בוחרים לציין יום זה בחגיגה מתוקה במיוחד – צילומי גיל שנה קייק סמאש. צילומי סמאש קייק הפכו בשנים האחרונות פופולאריים ביותר והם משאירים חוויה מתוקה לתינוק ולכל המשפחה וכמובן משמשים כצילומים איכותיים ומזכרת לכל החיים. מה זה אומר צילומי קייק סמאש? המשמעות בתרגום מאנגלית לעברית היא מעיכת עוגה. אופנת הקייק סמאש הגיעה אלינו מארה"ב ותפסה תאוצה רבה בעולם ובארץ. מקובל מאוד לערוך צילומי קייק סמאש בטבע או בסטודיו, ואם עושים זאת נכון זו חוויה מלכלכת, מצחיקה, נעימה וטעימה.

תינוקות אוהבים לחוש וללוש דברים בידיים, הם אוהבים לטעום ולהכניס דברים לפה. לרובם אין שום בעיה להימרח ולהתלכלך. נהפוך הוא, זו הדרך שלהם לנסות וללמוד דברים והם מפיקים מכך הנאה רבה. אין דבר יותר מתוק מאשר תינוק או תינוקת מרוחים בשוקולד וקצפת, כאשר על פניהם חיוך מאוזן אל אוזן. יחד עם זאת לא כל הילדים נהנים למעוך עוגה ולהתלכלך, ולכן מומלץ לתת להם להתנסות בבית עם מעט קצפת על מנת לוודא שהחוויה מתאימה להם. אם הם זורמים עם זה אפשר לבצע צילומים של סמאש קייק בסטודיו מקצועי. אם הם לא זורמים עם הרעיון ונלחצים מכך אפשר לבצע צילומי גיל שנה רגילים –  ללא מעיכת עוגה.

סמאש קייק (Cake Smash)– כיצד לעשות את זה נכון?

ילדים שונים באופיים, וחלקם מיד מרגישים בנוח ושמחים לפרק את העוגה לרסיסים, אחרים מעט חוששים ומאופקים בשל החוויה החדשה וצריכים מעט יותר זמן וסבלנות על מנת להרגיש בנוח ולהיפתח. כדי שהחוויה טובה ונעימה לנסיך או לנסיכה מומלץ לבחור בסטודיו מקצועי, אינטימי ובעל ניסיון בתחום. חשוב לבחור צלם או צלמת בעלי רגישות וסבלנות, על מנת להבטיח שהפעוט או הפעוטה מרגישים בנוח ושאכן החוויה נעימה וטעימה להם. ניתן לבחור צילומי סמאש קייק בטבע, בים ובסטודיו. ניתן לבחור רקעים ואבזרים נוספים מלבד העוגה על מנת להשלים את החוויה ולהעניק לצילום נופך נוסף ואפשר לבחור גם בצילומי סטודיו רגילים לרגישים יותר.

במידה ולא רוצים להתלכלך מהעוגה לא חייב לעשות רק את הסמאש קייק, ניתן לעשות זאת ללא העוגה אותו סט כולל סט אמבטיה קטנה צילום תינוקות נקי חגיגי ויפה!

אם אתם מעוניינים בהזמנת צילומי סמאש קייק מחיר הוא רק פרמטר אחד וחשוב לא פחות לבחור בצלם או צלמת מקצועיים ובעלי סבלנות ורגישות. רעות אביבי בעלת סטודיו קטן וחמים, רעות מציעה ללקוחות סשן צילומים איכותיים ומקצועיים בהתאמה אישית. תוכלו לבחור צילומים בסטודיו, בטבע ואפילו בים. ניתן להזמין מראש עוגה (במחיר מוזל), או להביא את העוגה בעצמכם ביום הצילומים. לרעות יש ניסיון רב וסבלנות, על מנת לתת לפעוט להרגיש בנוח ורק אז לצלם אותו בזוויות ייחודיות ובתאורה מחמיאה. לחצו
כאן לסקירת כלל השירותים המוצעים, או צרו קשר בטלפון – 054-4470682

דילוג לתוכן