צילומי בוק לבת מצווה

בחירת הסטודיו שיערוך את הצילומים והלוקיישן בו יצולם הבוק משפיעים באופן ישיר על התוצאה:

צילומי בוק בת מצווה בחוץ יצריכו בחירת יום יפה, ויצרו עבור הנערה אווירה משוחררת וכיפית. הבגדים יהיו נוחים יותר, ובחירת נופים משתנים תאפשר מגוון רחב של סגנונות לבוש, זוויות צילום ופוזות למצלמה. צילומי חוץ מאפשרים תמונות של תנועה.

בוק בת מצווה צילומי סטודיו יאפשר תמונות מקצועיות ואיכותיות, כי ניתן לקבוע את הפרמטרים וזוויות הצילום באופן שבו יוכל הסטודיו להפיק את המקסימום מכל פריים. הסטודיו מאפשר לצלם או לצלמת לביים את הרקע והפוזות, בצורה מושלמת וליהנות מתוצאה מאיכות גבוהה מאד. בסטודיו התמונות המתקבלות הן סטטיות יותר.

צילומי בוק בת מצווה בים מאפשרים צילומים באווירה קלילה ומשוחררת, צילומים בבגדי ים, או בגדים קלילים ואווריריים. הם מאפשרים צילומי שקיעה רומנטית, תמונות כיפיות עם הרבה חיוכים, פוזות למצלמה ועוד. צילום בים מאפשר צילום דינאמי יותר.

רעות אביבי צילום מזמינה אותך לחוויה מדהימה ומרגשת: צילום בוק בת מצווה בים, צילום בוק בת מצווה בטבע, צילום בנופים שונים המתאימים לסגנון האישי שלך ולמה שחלמת. בוק בת מצווה הוא רק שלך ןכל תשומת הלב מופנת אלייך בלבד.

בוק בת מצווה

איך תדעו שבחרתם נכון?

הדבר הכי חשוב בצילומי בוק בת מצווה הוא לראות שאתן מתחברות לסגנון הצילום שלו ולשם כך תוכלו לראות דוגמאות של עבודות שלי במגוון רשתות פייסבוק, אינסטגרם ואפילו טיקטוק! צריך לשים לב להמלצות ולדעת מול מי אתן הולכות לעבוד אם הצלם הוא סובלני ונותן מעצמו על מנת להשלים את החוויה שלכם.
 חשוב שיהיה ידע בסטיילינג על מנת להתאים את הביגוד לצבעי הנוף השונים ולצבעי הרקעים בסטודיו.

מתי מומלץ לקבוע צילומי בוק בת מצווה?

מומלץ לעשות את הבוק בעונות החמות על מנת שלא יגבילו את המצולמת בביגוד או בנופים לצילום כמו ים וכדומה.
מומלץ לקבוע את הבוק כמה חודשים לפני האירוע כדי להבטיח שהכול יהיה מוכן ליום האירוע.

היכן מתקיימים צילומי בוק לבת מצווה?

הבוק מצולם במגוון לוקיישנים לפי בחירתך האישית, ים, חוות סוסים, גרפיטי, סטודיו, שדות פרחים וכו'

אם אתם מחפשים צלמת מקצועית, מוכשרת ומנוסה, שתנציח עבורכם את ההתרגשות והאווירה מהיום המיוחד הזה, רעות אביבי היא הבחירה הנכונה עבורכם. רעות מתמחה בצילומים אישיים איכותיים ומרגשים, הצילום מתרכז בילדה ושם אותה במרכז הפוקוס של כל פריים באופן המרשים והמחמיא ביותר.  ההשקעה והסבלנות משתלמים, ולכן זה משתקף בחוויה בחיוכים ובתמונות.

הסטודיו מציע צילום בוק בת מצווה באזור הדרום מושב כפר אחים והסביבה.

לחצו כאן לסקירת כלל השירותים המוצעים, או צרו קשר בטלפון – 054-4470682

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.